MD100S16M4-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MD100S16M4-BP
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.6kV 1.9V@300A 100A 300uA@1.6kV 920A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS