1206W4D1200T5E
MFR.Part #
1206W4D1200T5E
JLCPCB Part #
C422652
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS