GBJ35005-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
GBJ35005-BP
JLCPCB Part #
C3589189
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.05V@17.5A 10uA@50V 35A 400A 50V Single-Phase Rectifier GBJ Bridge Rectifiers ROHS