201007F620MT4E
MFR.Part #
201007F620MT4E
JLCPCB Part #
C421800
Description
-55℃~+155℃ 200V 62mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS