25121WF402KT4E
MFR.Part #
25121WF402KT4E
JLCPCB Part #
C421558
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.02Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS