25121WJ0515T4E
MFR.Part #
25121WJ0515T4E
JLCPCB Part #
C419720
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS