FTC404020S150MGCA
MFR.Part #
FTC404020S150MGCA
JLCPCB Part #
C39676075
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
15uH 2.3A 210mΩ 3.5A ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS