FTC404020S6R8MGCA
MFR.Part #
FTC404020S6R8MGCA
JLCPCB Part #
C39676073
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
105mΩ 3.7A 5.4A 6.8uH ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS