SMD5050-600NA
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD5050-600NA
JLCPCB Part #
C39109542
Package
SMD,5x4.2mm
Description
-40℃~+125℃ 0.8pF 1kV 2 4.2mm 5kA 5mm 5mm 600V ±30% SMD,5x4.2mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS