HFKA/012-2ZSPT(555)
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HFKA/012-2ZSPT(555)
JLCPCB Part #
C3645
Package
Plugin,14x15.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10 100mΩ 10ms 10ms 12V 16V@DC 180Ω 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 30A 800mW AgSnO2 Non-Polarized Dual Coil 插件,14x15.4mm Automotive Relays ROHS