HF2160-1A-12DE
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF2160-1A-12DE
JLCPCB Part #
C3628
Package
Plugin,32.2x27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 12V 155Ω 15ms 20A@30VDC、30A@240VAC 30V@DC、277V@AC 4 40A 50mΩ 900mW AgCdO Non-Polarized - Single Coil 插件,32.2x27.5mm Power Relays ROHS