H8118A36M5R
Extended
Manufacturer
Shanghai Siproin Microelectronics
MFR.Part #
H8118A36M5R
JLCPCB Part #
C411003
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 2.1V~5.5V 3.6V 300kHz Boost Boost Built-in Yes SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS