EKXJ201ELL470MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKXJ201ELL470MJ20S
JLCPCB Part #
C410339
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 200V 20mm 290mA@120Hz 47uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS