EKXG201ELL680MK20S
MFR.Part #
EKXG201ELL680MK20S
JLCPCB Part #
C410338
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 200V 20mm 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS