EKY-500ETD220ME11D
MFR.Part #
EKY-500ETD220ME11D
JLCPCB Part #
C410330
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 180mA@100kHz 22uF 2mm 5000hrs@105℃ 50V 5mm 700mΩ@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS