05B472K500BF3C1H0R
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
05B472K500BF3C1H0R
JLCPCB Part #
C409808
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
4.7nF 5.08mm 50V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS