201007F110JT4E
MFR.Part #
201007F110JT4E
JLCPCB Part #
C407089
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS