25121WF402JT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
25121WF402JT4E
JLCPCB Part #
C406937
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 40.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS