KM150M450G160ETAL
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM150M450G160ETAL
JLCPCB Part #
C402641
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 15uF 16mm 2000hrs@105℃ 450V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS