HP101M450M310A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
HP101M450M310A
JLCPCB Part #
C402620
Package
Plugin,D22xL31mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 22mm 31mm 450V ±20% 插件,D22xL31mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS