KY820M450I450ECLBV
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KY820M450I450ECLBV
JLCPCB Part #
C5372662
Package
Plugin,D13xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 450V 45mm 82uF ±20% Plugin,D13xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS