WBR100-25A
MFR.Part #
WBR100-25A
JLCPCB Part #
C3308205
Package
Plugin,D8.6xL19.3mm
Description
-10%~+150% -40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 25V 4.8Ω@120Hz 74mA@120Hz 插件,D8.6xL19.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS