CBH160808W301T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBH160808W301T
JLCPCB Part #
C401489
Package
0603
Description
1 300Ω@100MHz 400mΩ 50mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS