25121WF200LT4E
MFR.Part #
25121WF200LT4E
JLCPCB Part #
C37545
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 200mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS