IQE065N10NM5ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IQE065N10NM5ATMA1
JLCPCB Part #
C3289347
Package
TSON-8-EP(3.3x3.3)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 100W 11mΩ@6V 3.8V 32pF 3nF 42nC@10V 440pF 85A N-Channel TSON-8-EP(3.3x3.3) MOSFETs ROHS