IPB80P03P405ATMA2
MFR.Part #
IPB80P03P405ATMA2
JLCPCB Part #
C3289248
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 P-Channel 10.3nF@25V 130nC@10V 137W 30V 4.7mΩ@80A,10V 4V@253uA 80A TO-263 MOSFETs ROHS