IPD90P04P4L04ATMA2
MFR.Part #
IPD90P04P4L04ATMA2
JLCPCB Part #
C3289172
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 11.57nF 125W 176nC@10V 2.2V 200pF 4.3mΩ@10V 40V 90A P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS