IPZA60R180P7XKSA1
MFR.Part #
IPZA60R180P7XKSA1
JLCPCB Part #
C3289088
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.081nF@400V 180mΩ@5.6A,10V 18A 25nC@10V 4V@280uA 600V 72W TO-247-4 MOSFETs ROHS