IRF100P219AKMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRF100P219AKMA1
JLCPCB Part #
C3289059
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.7mΩ@10V 1.8nF 100V 12nF 210nC@10V 3.8V 3.8W 316A 80pF TO-247-3 MOSFETs ROHS