IPP50CN10NGHKSA1
MFR.Part #
IPP50CN10NGHKSA1
JLCPCB Part #
C3288935
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.09nF 100V 15pF 160pF 16nC@10V 20A 44W 49mΩ@10V 4V N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS