MCU45P04-TP
MFR.Part #
MCU45P04-TP
JLCPCB Part #
C3288393
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 19mΩ@4.5V 2.451nF@20V 2.5V@250uA 202pF@20V 40V 45A 52.2nC 70W P-Channel DPAK MOSFETs ROHS