MCB70N10YB-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCB70N10YB-TP
JLCPCB Part #
C3288078
Package
D2PAK
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 125W 13.9pF 2.365nF 2.8V@250uA 31nC@10V 7.2mΩ@10V、10mΩ@6V 70A 801pF N-Channel D2PAK MOSFETs ROHS