DE2E3KY102MB2BM01F
MFR.Part #
DE2E3KY102MB2BM01F
JLCPCB Part #
C3287443
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 250V X1,Y2 ±20% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS