DE1E3RA152MN4AN01F
MFR.Part #
DE1E3RA152MN4AN01F
JLCPCB Part #
C3287169
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 250V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS