MCTL300N10Y-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCTL300N10Y-TP
JLCPCB Part #
C3281868
Package
TOLL-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.45mΩ@10V 100V 111pF@50V 13.258nF@50V 240nC@10V 300A 4V@250uA 500W N-Channel TOLL-8L MOSFETs ROHS