IQE065N10NM5CGATMA1
MFR.Part #
IQE065N10NM5CGATMA1
JLCPCB Part #
C3279334
Package
TTFN-9-1
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 100W 3.8V 32pF 3nF 42nC@10V 440pF 6.5mΩ@10V 85A N-Channel TTFN-9-1 MOSFETs ROHS