IPSA70R600CEAKMA1
MFR.Part #
IPSA70R600CEAKMA1
JLCPCB Part #
C3278989
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 10.5A 22nC@10V 3.5V@210uA 474pF@100V 600mΩ@1A,10V 700V 86W TO-251-3 MOSFETs ROHS