IPP50R399CPXKSA1
MFR.Part #
IPP50R399CPXKSA1
JLCPCB Part #
C3278789
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 3.5V@330uA 399mΩ@4.9A,10V 4nC@10V 500V 83W 890pF@100V 9A TO-220-3 MOSFETs ROHS