IPP060N06NAKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPP060N06NAKSA1
JLCPCB Part #
C3278777
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.5nF 3.3V 32nC@10V 44pF 45A 60V 613pF 6mΩ@10V 83W N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS