MCU15N10A-TP
MFR.Part #
MCU15N10A-TP
JLCPCB Part #
C3277892
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.122nF 100V 110mΩ@10V 15A 28nC@10V 28pF 3V 50W N-Channel DPAK MOSFETs ROHS