MCAC38N10Y-TP
MFR.Part #
MCAC38N10Y-TP
JLCPCB Part #
C3277742
Package
DFN5060
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.166nF@50V 100V 18nC@10V 2.5V@250uA 21.5mΩ@4.5V 38A 59W 9.4pF@50V N-Channel DFN5060 MOSFETs ROHS