MCG65N03-TP
MFR.Part #
MCG65N03-TP
JLCPCB Part #
C3277709
Package
DFN3333-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100nC@10V 2.5V@250uA 30V 4.804nF 45W 4mΩ@4.5V 65A 700pF 760pF N-Channel DFN3333-8 MOSFETs ROHS