MCMN2014HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCMN2014HE3-TP
JLCPCB Part #
C3277697
Package
DFN2020-6LE
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1V 1.337nF 12V 15A 2.4W 201pF 228pF 60nC@8V 8mΩ@8V N-Channel DFN2020-6LE MOSFETs ROHS