MCB90N12-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCB90N12-TP
JLCPCB Part #
C3277447
Package
D2PAK
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120V 260W 4.514nF@50V 4V 65nC@10V 7.2mΩ@10V 90A D2PAK MOSFETs ROHS