HHXC500ARA220MF61G
MFR.Part #
HHXC500ARA220MF61G
JLCPCB Part #
C3275648
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+125℃ 22uF 4000hrs@125℃ 50V 6.1mm 6.3mm 750mA@100kHz 80mΩ ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS