HZA226M050D16T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
HZA226M050D16T-F
JLCPCB Part #
C3274651
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 110mA@120Hz 22uF 50V 6.1mm 6.3mm 80mΩ ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS