KH-HX2.54-08PW
MFR.Part #
KH-HX2.54-08PW
JLCPCB Part #
C3250040
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.3mm 1x8P 2.54mm 250V 4A 5.8mm 8 8P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS