KH-HX2.54-02PW
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-HX2.54-02PW
JLCPCB Part #
C3250034
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.3mm 1x2P 2 2.54mm 250V 2P 4A 5.8mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS