1TS015A-1200-0600-CT
Extended
Manufacturer
HYP (Hongyuan Precision)
MFR.Part #
1TS015A-1200-0600-CT
JLCPCB Part #
C398746
Package
SMD,3x2mm
Description
-40℃~+90℃ 0.6mm 1.2N 12V 2mm 300,000 Cycles 3mm 50mA Black IP68 No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,3x2mm Tactile Switches ROHS