1TS015B-2500-0453-CT
MFR.Part #
1TS015B-2500-0453-CT
JLCPCB Part #
C398743
Package
SMD,3x2mm
Description
-40℃~+90℃ 0.45mm 12V 2.5N 2mm 300,000 Cycles 3mm 50mA IP68 No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD,3x2mm Tactile Switches ROHS